ART / Lithographs / Giclée 13272023
nr 1327 2023
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson. 'Omtanke'. Signed, numbered 17/100. Unframed. Subject: 28x38 cm,
Gicléetryck, "Omtanke". Signerad, numrerad 17/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
700
SEK 300
Monday May 18 2020
at 20:00:58
11/5 20:06:07